Illines

Ahoj,uz jste slyseli o stromu Graviola?

Ma plody Anona ostnita a je uzasne leciva,dokonce dobry zabijak proti rakovine a jine neduhy.Pry se da sehnat,caj ci dzus i kapsule.Mate nekdo zkusennost?Dekuji i za jine informace k teto otazce.
Doplňuji:
Aspon jsem to tak slysela,ale moc o tom nevim.

Nejlepší odpověď
Drap

Tuto otázku, včetně toho kde získáš semena tady dával před několika málo dny mosoj.

Další odpovědi
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-sehnat-plody-gravioly

Čaje a tablety jsou z listů !! Protirakovinné účinky mají plody, které mají ale jenom malou trvanlivost a proto je nelze dovážet. Semena v plodech jsou jedovatá. Objednal jsem si tři semena, ale než to vyroste ( je to strom!) už to potřebovat nebudu. Venku to u nás neporoste a doma uvidím zda to bude plodit.

Na ten džus se ale zteptám v HER BIO, tento týden tam mám namířeno pro léčivý čaj.

Braník

ůčinky to určitě má,ale asi nejsou peníze na větší výzkum a pokusy
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-sehnat-plody-gravioly