SuperWhoLock

Ahoj,umí KMplayer přehrávat všechny typy souborů?

Stáhla jsem si video z websharu ve formátu mp4,ale když jsem si ho chtěla pustit v KMplayeru,tak se mi ukázalo okénko upozornění,kde bylo FileName:Název souboru,čísla a písmena ve dvojici a údaje souboru,bylo tam taky nějaký tlačítko Aktualizovat kodeky.Je problém v přehrávači nebo ve videu?

Nejlepší odpověď
badisko

Ano MP4 prehraje v pohode …Tvuj problem je v tom ze mas ..spatne stazene nebo neuplne stazene Video …
To co popisujes se stava pokud je soubor nefunkcni…
Doplňuji:
Pokud jde o stahovani o stahovani z podobnych stranek jako je … Webshare ..ulozto.cz edisk.cz a hromady dalsich tak ti doporucim stahovat timto .. JDownloader ..zde jsou stranky ke stazeni … http://jdownlo­ader.org/downlo­ad/index ma mnoho funkci ma naprosto jednoduche ovladani je v cestine je free a je staveveny ma Jave takze podporuje jak Windows tak Linux a Mac…
Doporucuji stahnout novou verzi > 2 je to zatim Beta verze …ale funguje jak ma …
ma narozdil od verze > 1 trosicku rychlejsi start ..
Jak jsem rekl urcite s timto stahovacem neslapnes vedle ..

Další odpovědi
cochee

Viz badisko a za mě: ne že bych stahoval sto mediálních souborů denně, ale ještě jsem nenarazil na žádný, který by KMP nebyl schopný napoprvé dát. Výjimkou jsou ty porušené.

anonym

dej si VLC media player