Ahoj,umí KMplayer přehrávat všechny typy souborů?

Stáhla jsem si video z websharu ve formátu mp4,ale když jsem si ho chtěla pustit v KMplayeru,tak se mi ukázalo okénko upozornění,kde bylo FileName:Název souboru,čísla a písmena ve dvojici a údaje souboru,bylo tam taky nějaký tlačítko Aktualizovat kodeky.Je problém v přehrávači nebo ve videu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano MP4 prehraje v pohode ...Tvuj problem je v tom ze mas ..spatne stazene nebo neuplne stazene Video ...
To co popisujes se stava pokud je soubor nefunkcni...
Doplňuji:
Pokud jde o stahovani o stahovani z podobnych stranek jako je ... Webshare ..ulozto.cz edisk.cz a hromady dalsich tak ti doporucim stahovat timto .. JDownloader ..zde jsou stranky ke stazeni .... http://jdownloader.org/… ma mnoho funkci ma naprosto jednoduche ovladani je v cestine je free a je staveveny ma Jave takze podporuje jak Windows tak Linux a Mac...
Doporucuji stahnout novou verzi > 2 je to zatim Beta verze ...ale funguje jak ma ...
ma narozdil od verze > 1 trosicku rychlejsi start ..
Jak jsem rekl urcite s timto stahovacem neslapnes vedle ..

Další odpovědi:

Stříbrný

Viz badisko a za mě: ne že bych stahoval sto mediálních souborů denně, ale ještě jsem nenarazil na žádný, který by KMP nebyl schopný napoprvé dát. Výjimkou jsou ty porušené.

dej si VLC media player

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.