ahoj uklidnete me jde o detskeho doktorku.

ahoj stydim se u detske doktorky.Za 2 roky jdu na 15 letou prohlidku a stydim se uklidnete me.
Doplňuji:
stat tam nahej pred dvema doktorkama to jsem jedinej co se stydi bejt nahej??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jejda, taková doktorka toho už viděla!.-) Neboj, půjdeš jen do trenek, změří ti tlak, asi EKG srdce, oční prohlídka, promluví na tebe, jestli máš dobrý sluch, zváží a změří tě.....konec. Nestyď se, doktorka už viděla dětí a ty, ač to možná chápeš jinak, zatím dítě ještě jsi:-)

Další odpovědi:

Zlatý

proč bys tam stál nahej, někdo si z tebe udělal legraci

Pokročilý

a za co?

Zlatý

Já měl taky doktorku a vždycky mi koukala do trenýrek. :-)
Ale když jsem u ní končil (cca v 15 letech), tak jsem měl takový to období, kdy jsem se všemu smál, zkrátka takový ty pubertální bezdůvodný záchvaty smíchu, jako když je člověk zhulenej, no a to se mi radši už do trenýrek nekoukala, protože jí bylo jasný, že bych se tomu tlemil. :-)

Zlatý

Oni páni doktoři i paní doktorky musí zkontrolovat jestli rosteš všude normálně...

Zlatý

Prosimtě to tě akorát kamarádi strašej, to se tak ďělá, mě taky strašili, já si ho umyl, navoněl a učesal, a nekonec nic nebylo.

Zlatý

Měl by ses těšit. Jednou za to možná budeš i platit a nikdo se chtít koukat ani nebude...:-))

Pokročilý

Neboj, on ti za ty dva roky ještě trochu vyroste.

Diskuze k otázce

tomy smyk

diky uklidnili jste me ale ne 11 me polozila na stul, nadzvedla 1 konec trenek a divala se tam byl jsem u toho nesvuj.

Zlatý

Alesh

Z toho si nic nedělej, to jsou doktorky, ty jsou děsně nadržený! :-)
Nedávno jsem byl na operaci a i když to s tím vůbec nesouviselo, tak mi stará a mladá doktorka chtěli vyšetřovat konečník jako prevenci rakoviny, i na varlata se nabízely. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.