Avatar uživatele
tomy smyk

ahoj uklidnete me jde o detskeho doktorku.

ahoj stydim se u detske doktorky.Za 2 roky jdu na 15 letou prohlidku a stydim se uklidnete me.
Doplňuji:
stat tam nahej pred dvema doktorkama to jsem jedinej co se stydi bejt nahej??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Jejda, taková doktorka toho už viděla!.-) Neboj, půjdeš jen do trenek, změří ti tlak, asi EKG srdce, oční prohlídka, promluví na tebe, jestli máš dobrý sluch, zváží a změří tě.....konec. Nestyď se, doktorka už viděla dětí a ty, ač to možná chápeš jinak, zatím dítě ještě jsi:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

proč bys tam stál nahej, někdo si z tebe udělal legraci

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SonsyMite

a za co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Já měl taky doktorku a vždycky mi koukala do trenýrek. 🙂
Ale když jsem u ní končil (cca v 15 letech), tak jsem měl takový to období, kdy jsem se všemu smál, zkrátka takový ty pubertální bezdůvodný záchvaty smíchu, jako když je člověk zhulenej, no a to se mi radši už do trenýrek nekoukala, protože jí bylo jasný, že bych se tomu tlemil. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Oni páni doktoři i paní doktorky musí zkontrolovat jestli rosteš všude normálně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Prosimtě to tě akorát kamarádi strašej, to se tak ďělá, mě taky strašili, já si ho umyl, navoněl a učesal, a nekonec nic nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Měl by ses těšit. Jednou za to možná budeš i platit a nikdo se chtít koukat ani nebude…:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fienir

Neboj, on ti za ty dva roky ještě trochu vyroste.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tomy smyk

diky uklidnili jste me ale ne 11 me polozila na stul, nadzvedla 1 konec trenek a divala se tam byl jsem u toho nesvuj.

před 4066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Z toho si nic nedělej, to jsou doktorky, ty jsou děsně nadržený! 🙂
Nedávno jsem byl na operaci a i když to s tím vůbec nesouviselo, tak mi stará a mladá doktorka chtěli vyšetřovat konečník jako prevenci rakoviny, i na varlata se nabízely. 🙂

před 4066 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek