smoulinkaq

Ahoj u nokie N95 Jak chcu stahovát z pc do mobilu musim mit nastaveny internet<

mobilum moc nerozumim volalá sem brachovi ale ma vyply mobil mužete mi poradit? Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

Ne jen propoj kabe k pocitaci a mobilu pak dej tento pocitac a zobrazi se ti tvuj telefon …ale pouze za predpokladu ze uz mas nainstalovany soft z mobilu v pocitaci ..ale ovladace z mobilu by se ti mely automatiscky stahnout do pc …takze proste jen muj pocitac > otevrit > pozadovanou slozku ..treba fotky ..nebo videa a presunout z pocitace do mobilu … jeste jinak tady mas uzivatelskou prirucku tam to bude na 100%…http://d­ownload.fds-ncom.nokia.com/sup­portFiles/pho­nes/files/gui­des/NokiaN95_8GB_Ex­tended_UG_cs.pdf
Doplňuji:
Tak treba prenaseni hudby a jinych souboru je na str.54–55

Další odpovědi
Bedy

Ne, stačí mobil propopojit s počítačem buď kabelem, přes infraport nebo přes bluetooth a mít v počítači nainstalovaný program Nokia Suite.
Pak už je to hračka, zvládne to každý. vše se nainstaluje samo, po instalaci Nokia Suite píchnete mobil do počítače a normálně se Vám načte. Pak standardním způsobem do mobilu nakopírujete písničky nebo to, co chcete žejo 🙂