leguan

Ahoj taky vám tak hučí notebook,dá se s tím něco dělat?

Nejlepší odpověď
chudst

Zdravim,

ano, taky. Da se s tim neco delat castecne: poridte si chladici podlozku. Me vyrazne pomohla. Pokud nemam chladici podlozku, notebook topi jak blazen – a diky tomu taky huci vetracek, protoze se snazi ho udrzet na nejake teplote.

Další odpovědi
suaeda

Notebook je asi výkonnější a tak se zahřívá a musí více chladit. Většinou co jsem slyšel tak hučení větráku dělají ACERy. Podložka je jak radí kolega dobrá věc. Navíc co vím od kolegů. Chyba je ač to svádí, pracovat s noťasem v posteli. Nemůže se pořádně chladit a navíc si nasaje spoustu prachu. Prostě je dobré zajistit volný přístup vzduchu k větracím otvorům.

KdoSiOdJinud

vyčistit, pro začátek třebas jen opatrně vysát prach :)

Džanička

Mě nehučí, mám ho nový, a tak mám větrák na straně.. Notebook je tichý jako myška.. Nikdo ani neslyší, že ho mám puštěný.. Ale občas se stane, vedle něho něco položím a to hučet začne, to mě upozorní, že tam zase mám něco strčenýho..