Avatar uživatele
Illines

Ahoj,tak me napadlo?

Pamatuji,ze byvali cistici bot na ulicich.Zda by si v dnesni dobe privydelal a nebo by byl pro srandu?A jestli,jes­te vubec nekde existuji?Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, anonym, Lorrien před 4038 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Illines, každou chvíli se tu děti ptají na možnost přivýdělku. Tohle by podle mne byla správná činnost pro nezletilce. Není to přece o nic horší, než umývat okna aut na čerpacích stanicích. Dokonce bych kvůli tomu byla ochotná zatlačit na svého poslance, aby se něco takového dalo prosadit zákonem. Je-li zde skupina mládeže, která by si chtěla poctivě přivydělat, tak by se jí k tomu měly poskytnout podmínky. A proč by v tom případě nemělo jít navrhnout druhy činností, které by mohla vykonávat mládež? U nás jsem se s čističem bot nesetkala, v Africe ano. Tam když člověk nebyl ve střehu, tak měl třeba třikrát za sebou během půlhodiny „umyté“ přední sklo. A boty jsem měla vyčištěné, ačkoliv jsem na nohou měla páskované sandály.
Nemyslím si, že lidé by takovou činnost nezaplatili. Rozhodně by mi bylo milejší přispět dvacetikorunou čističi bot s tím, že boty vyčistit nechci, než ji dát „somrákovi“, který jenom žebrá.
Pro srandu jsou naopak ti, kterým by tohle bylo „pro srandu“.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Určitě v asijských zemích existují. Myslím si, že i tady by si někdo dokázal přivydělat čištěním bot. Stačí najít dobré místo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LejdyTerr

No, dneska jsou dvě skupiny lidí – ti co peníze nemají a ti, co je mají, ale nedají..... Takže podle mě by se neuživil. Jestli existují, to nevím, viděla jsem je jen ve filmu:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

V našich krajích jich nikdy nebývalo mnoho. Ve světě stále existují. Vím, že byl jeden v praze, který i slušně vydělával, bohužel nevín, jestli to ještě dělá. Spoustu čističů ale již nahradily automaty v různých hotelích a podobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Vzpomněla jsem si na toho z Básníků (myslím, že byl tam), jak plánoval vydělat první milion. Hrál ho Táborský?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek