Jandoles

Ahoj, rád bych se zeptal čím vlastně začíná vztah?

Nejlepší odpověď
gecco

Tím, že dotyčného/dotyčnou potkáš – tím může vše skončit, ale také leccos začít…
😉

Další odpovědi
VerisekB

vztah nemá pevný začátek, pokud si kladeš otázku: kdy jsme spolu vlastně začali chodit a nedokážeš si na ni odpověďět, tak si začátek připni k nějakému bodu, který se v to obdob ± stal. Ale na druhou stranu někdo s někým jen tak chodí a vztah tomu ani neříkají, možná není třeba se ptát, kdy začíná, ale jaký je a zda jsou oba šťastní :D

anonym

Pohledem a vzájemnou sympatií.Když to zafunguje,tak pak už to jde samo.

lota

Setkáním, pohledem do očí, pohlazením, dotekem…