blablabla

Ahoj prosím vysvětlete mi nekdo pojem slovníčkáření díky . :)

Nejlepší odpověď
anonym

Kdž se podíváš na přenos z Parlamentu…Mluvit douho o ničem,chytat za slovo…:D

Další odpovědi
Sůwa

Já to chápu tak, že je to stejné jako „chytat za slovo“. To víš co je?

anonym

Sůva má pravdu, ale správné znění je „slovíčkaření“, bez K a Á.
Zjednodušeně – bazírování na konkrétním slovíčku z předchozího projevu partnera diskuze.
Doplňuji:
Pardon, „Sůwa“.

bolak

Slovíčkaření je, když ti máma slíbí, že pokud budeš mít samý jedničky na vysvědčení, tak ti koupí štěně a ty pak 30. června dorazíš domů s novým koženým obojkem a miskou na jídlo, které sis cestou ve zverimexu koupila, a v pokojíčku najdeš sud piva.