pacifista

Ahoj. Prosím nevíte někdo jak zemřel Jirka „Kuňa“ Kunst, muj kamarád z Hájů? Bohužel,nebylo mi řečeno nic víc. Díky!

Doplňuji:
Bohužel, nemám kontakt na jeho známé, roky sem ho neviděl a jeho rodičů se mne po letech ptát nechce. Bydlel v Steinerově ulici na Hájích, věk 37 let. Díky!

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud chceš vědět jak zemře,tak to ti asi nikdo z nás neřekne,domnívám se,že je zde velmi málo(rozuměj nikdo)lidí,kteří by viděli budoucnost.
Pokud se to už stalo a ty se nechceš vyptávat jeho rodičů,tak zcela určitě by mohli něco vědět jeho kamarádi nebo lidé z oblíbené hospůdky,pokud nějakou měl oblíbenou.