HOMER

Ahoj, prosím nevíte kde bych našel praktické rady jak na SWOT analýzu?

Zpracovávám projekt a mám za úkol udělat SWOT analýzu. Jde o to, že to má být aspoň trochu na úrovni a musíme vše citovat, takže žádná wiki apod. Potřeboval bych poradit, kde najít nějaký článek nebo i knihu ke stažení, kde by bylo hezky popsané, jak na SWOT analýzu, nejlépe i s nějakou tabulkou atp. Děkuji moc za jakoukoli odpověď :D

Odpovědi
anonym

Stačí zagůglit http://excel-navod.fotopulos­.net/swot-analyza.html

HOMER

NJ díky, ale tohle fakt nemůžu ocitovat :(

anonym

Nejde o citaci, jde o pochopení a použít vlastní slova.