xZeroPatrikD

Ahoj prosím nejde mi Google více ↓

Ahoj nejde mi google po načtení stránky google.cz , sk atd.
Mi google napíše „tun tun tuuun!“ nevím čím to může být projel jsem počítač antivirovým programem a nic nenašel poté jsem skusil více antivyrových programu.Ale žádny nic nenašel.Tak jsem se podívál aji na nějaké otázky tohoto typu na jinačích webových internetových stránkach ale nic jsem zase nenašel… Tak to teda skusím tady a jestli by tato hyba šla nijak odstranit tak prosím napište jak protože bez google jsem stracenej. Protože na seznamu mi to hledá uplně něco jiného než hledám.
Děkuji vám moc Zatím Ahoj.
xZeroPatrikD
Doplňuji:
To samé pi píše na Youtube.

Nejlepší odpověď
Bedy

Navrhuju, abyste si stáhl a spustil program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Na email bedy zavináč outlook tečka cz mi pošlete jak výpis log.txt tak i info.txt a koukneme na to.

P.S.: Já teda jsem se Seznamem spokojenější než s Google, vyhledávám s ním už asi 5 let. Na vyhledávání v zahraničí používám de facto Bing (zapnu Seznam vyhledávání ve světe). Ale je to asi o gustu. A na miniatury vedle, resp. nad odkazem nedám dopustit
Doplňuji:
Pokud nemáte nastavený filtr, tak se nedivím, že Vám tam chodí tolik spamu. Ve finále lepší mít ve schránce nějaký ten spam, než aby mi Googlí robot četl poštu a na základě klíčových slov v ní mi zobrazoval reklamy na webu…

Další odpovědi
bububabu

Pro Bedy se Seznamem mam zase já jen problémy. Takové kvanta spamů které Seznam pouští je až trestné. Nedám dopustit na Google . :)