barunka4202

Ahoj, přihlásila jsem se na wifi, ale nevím jaké heslo jsem tam naťukala,tím pádem,se nemůžu odhlásit.

Jak můžu zjistit heslo? Na tabletu mám nabídku jen upravit nebo odstranit.
Doplňuji:
Nemohu se odhlásit, protože bych tu wifi stratila na dobro!

Odpovědi
anonym

„Odhlásit se“ z wifi je nesmysl – dej odstranit. A nebo prostě jen odejdi z dosahu sigálu.
Doplňuji:
Pokud se k oné wifi budeš chtít přihlásit i příště, prostě nedělej nic – spojení se automaticky uzavře, jakmile se vzdálíš z dosahu signálu (nebo vypneš wifi komunikaci na telefonu).

anonym

Vypni wifi. Problém ti vznikne při po odstranění a novém přihlášení. Nepřihlásíš se bez hesla. V PC budeš muset znova nastavit přístupové heslo pro okolní zařízení.
Doplňuji:
Musíš se odhlásit, číhni do manuálu routra a tam je postup.

arygnoc

otvor akýkoľvek prehliadač.
naťukaj do adresného riadka 192.168.0.1 a odošli.

otvorí sa ti hub (nastavenie routra).
heslo nájdeš na zadnej strane routra, prípadne skús
login: admin
heslo: admin

a tam si nastav nové heslo (a hlavne si ho zapamätaj).

továrenské heslá toho ktorého routra nájdeš na nete.