Gaz

Ahoj,při spuštění nefungujou některé aplikace a píšou chybu.

Viz:http://imageshac­k.us/photo/my-images/30/hax­km.jpg/

Omlouvám se za zhoršenou kvalitu.
Doplňuji:
Aktualizoval jsem a pořád nic.Skusil vypnout antivir nic.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkuste aplikaci přeinstalovat, aktulizovat Windows, ovládače PC, možná biosy, firmwary, vypnout programy na pozadí (antiviry, on-line šifrování)

Další odpovědi
Hlada

Chtělo by to víc informací. Je to nový počítač nebo přestal fungovat? Co se dělo před chybou? Nebyla u vás bouřka?
Nejspíš budou potřeba razantnější zásahy, jak praví Michal, za pokus stojí vrátit systém pomocí bodu obnovy.

KdoSiOdJinud

viděl bych to na vir co si pohrál s knihovnama, kdyby chyběly úplně tak by to OS hlásil, kdyby byl poškozený disk tak by byl doporučován chkdsk, pokud to dělá u více aplikací tak musí být nějaký společný problém a můj tip jsou ty knihovny. Zkusit postupně projet různými antiviry.

Zajímavá informace by mohla být, jestli to dělají i nově instalované aplikace :)

Gaz

Tak jsem aktualizoval Win a pořád to nejde a přeinstlovávat to nechci dělal jsem to nedavno.