Ahoj, potřebuju poradit. Na sloh musím napsat svůj oblibený film(8.třída). Bude hodně divný, když napíšu Čtyřlístek?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Klidně to napiš, ale hlupáci se Ti budou smát
Doplňuji:
Mě je přes 60 a má nej. kniha jsou "Lovci mamutů".

Další odpovědi:

Zlatý

A proč cz mělo? Je to tvůj názor, tak co?
Je mně 64 a taky se dívám na staré až stařičké pohádky :-D
Doplňuji:
Třeba Vánoce nemohou být bez Mrazíka !

Proč by to mělo být divné? Ano Čtyrlístek je POPSÁN jako rodinný, ale nikdo neříká komu by se měl líbit.
Já sem se také poučila o tom, že je jedno co se líbí ostatním, ale co se líbí tobě.
Takže na to neber ohledy na to co si myslí ostatní.
Ale jestli se ti zdá, že to nemáš zapotřebí (řešit potom s ostatními co ti líbí) tak napiš jiný film.
Jen můj názor jsem jen dítě, které toho zatím moc nepobralo takže mě když tak opravte ;-)
Doplňuji:
2. věta je napsaná špatně chtěla sem tím říct že se může líbit komukoliv když je to rodinný film ;-)

Stříbrný

Divné to není, proč? Jestli je to Tvůj nejoblíbenější film, pak proč bys o něm nemohla napsat. Navíc se o něm bude psát dobře, protože Čtyřlístek má své bohaté dějiny, sice ne jako film, ale o komiksu se v souvislosti s filmem určitěm můžeš zmínit. Čtyřlístek má také své muzeum a ten film sám o sobě se dotýká historických událostí.

A jestli se ti pár spolužáků bude smát, pak jsou divní oni. Nemusíš nutně kopírovat to, co se líbí jim, nebo co tvrdí, že se jim líbí jen proto, aby táhli s davem.
Doplňuji:
Asi tak, mě táhne pomalu ale jistě na 40 a mezi moje nejoblíbenější filmy patří třeba Tři oříšky pro popelku, miluju Krtečka a ten Mrazík, to je prostě klasika.

Pokročilý

Ahoj, není to divný, ale je pravda že někdo se smát určitě bude (já jsem také v 8. třídě) Jenom jestli třeba bude číst sloh před třídou tak to pro někoho muže být velice zábavný.(My jsme psali popis postavy z knížky a také spousta dětí popisovali třeba klasickou Karkulku a babu Jagu, já ne ale zase jsem to musela číst před třídou. záleží hodně na vašem kolektivu ve třídě :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.