heslíčko23

Proč mi doma nejde na internetu načíst stránky facebooku a youtube??

ahoj, potrebuji poradit jak se zbavit toho ze mi nejde. na ASUSU novem notebooku youtube a facebook. potom mame jeste jeden stary macbook a tak taky nejde youtube a facebook. a do tretice mame stary stolni pocitac a tak taky nejde youtube ani facebook.
prosim lidi poradte mi co stim mam delat.

Odpovědi
krftwrk

Zablokovanej pristup, nemas tam flash player, vypnutej javascript…

anonym

Mno…
Zamysli se, soustřeď se – a pak svůj problém popiš méně laškovným, zato výstižnějším způsobem…

  1. jaké máš připojení (provider, router, switch…)?
  2. na ´čem´ ti FB, YT (…) jde – (připojení, OS…)?
  3. na ´čem´ ti FB, YT (…) nejde – (připojení, OS…)?

___
4. nakolik té problematice (ne)rozumíš?
5. nakolik máš pod kontrolou administraci připojení?

Dochy

nechat si zapojit internet?
Jinak málo informací… To já jen podle toho mála popsaných příznaků.