Lamička

Ahoj potřebuji poradit s grafickou kartou

Ahoj chtěl bych se zeptata jestli na této grafice: Grafická karta:
MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC
NVIDIA GTX 560, 1GB DDR5, paměťová sběrnice 256bit, aktivní chladič Twin Frozr II
Použití komponent třídy Military Class II produkty MSI zaručují nejlepší stabilitu a kvalitu ať už se jedná o pracovní využití, náročné hraní her anebo extrémní přetaktování. MSI Military Class II komponenty garantují maximální stabilitu za jakýchkoli podmínek.
Výstupy: 2× DVI, mini HDMI, VGA (přes adaptér)
Grafický čip NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
Podpora rozhraní DirectX 11.0
Počet stream procesorů 384 (CUDA Cores)
Herní grafická karta s chladičem MSI Twin Frozr II, jenž se těší velké chvále a kladným hodnocením od odborných médií a uživatelů za nejlepší poměr mezi výkonem a téměř neslyšným provozem. Díky chladiči Twin Frozr II je provozní hluk karty nižší až o 8,4 dB ve srovnání s konkurenčními chladiči. Chladič navíc dokáže uchladit kartu na teplotu až o 20 °C nižší než konkurenční řešení.

Rozjedu call of duty modern warfare 2 cod 5, assassins creed, Crysis 2 ??? prosím porďte

Doplňuji:
procesor 6 jader.. ram 8 GB a 600W zdroj :D

Nejlepší odpověď
Michal Kole

je to poměrně nová grafická karta tak by neměl být problém, ještě záleží jaký je zbytek sestavy, CPU, RAM, zdroj