Lleni

ahoj potřebovala bych poradit název pro časopis

je to ,,jen jako " časopis.. ale nemůžu vymyslet název. píšeme jenom jedno číslo, speciál o sopkách. já jsem šéfredaktor a mám vymyslet název .poradíte ?

Nejlepší odpověď
marci1

Vulkán.

Další odpovědi
Houslovyklic

Tak třeba: Popel, Sopka, Soptím!, Výbuch, Chrlič, Jiskra, Zprávy z Pompejí, …
…cokoliv, co se ti vybaví, když se řekne sopka. Jakákoliv asociace.:-)

rigormortis

Magma

Kelt

Názvy Vulkán, vulcano, hořící láva, Vesuv, Etna, Krakatoa. Název typu Vesuv, Etna a další, podle uvážení. Usta země, Popocatepetl a jiné.