zelenac

ahoj potřeboval bych poradit s názvem mých fotografií.

mám je nazvat jen photo a své jméno nebo nějak složitěji nemohu se rozhodnout a nebo nějak skloubyt jméno dohromady dejte své návrhy děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

V tom ti zde nikdo asi neporadí. Neviděli jsme tvé fotografie. Rozhodnout se musíš sám.

Další odpovědi
MonkeyKing

Cesta do hlubin mé touhy!

anonym

PhotoJmeno – je poněkud ´omezené´ – pokud nejde o foto tvé osoby a nebude jich mnoho.
Obvyklé je fotky nazývat podle toho, co zobrazují. Nebo kde byla fotka vyfocena. Není špatné přidat i datum, název akce… A případně přidat pořadové číslo – v případě jednoho názvu více fotek.