Lamička

Ahoj potřeboval bych poradit jaké máte zkušenosti s bělící tužkou na zuby white smile nebo nějakou jinou .....

Funguje to vůbec ? nebo je to na nic ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevěřím podobným zázrakům, většinou to nefunguje a pokud ano tak na úkor něčeho jiného. Příroda to zařídila tak jak to má být, tak proč ji do toho dělat zásahy ?

Další odpovědi
www

Pokud patříš mezi ty šťastné, co mají krásné bílé zuby od přírody, pomůže ti zpět k té bílé cokoliv, nejen zázračná tužka 😁
Potud nepatříš a tvoje zuby nemají tu krásout barvu, smiř se s tím, nebo po vzoru hvězd si zaplať „porcelánový“ 😉

ClaudinQaXxX

na tužky se vykašli, lepší jsou zubní pasty-např. gum-original white. nebo si rozkroj jahodu a přilož si ji na zuby…