festn

ahoj potreboval bych poradit a jedne hre ktera se hraje unas v cesku

kdysi davno sem videl v telce ze byl tam chlapek ktery zalozil jednu hru uz si nevspominam jak se jmenuje ale jdetam oto ze nekdo nekam schova nejakou vec a uz nevim jak ale ostatni ji maji za ukol najit a zase schovat.treba ze schoval sem predmet na nejake ulici a ostatni ji musi najit.jestli mi nekdo muze poradit a rict vic o teto hre dik

Nejlepší odpověď
Pájo

V té souvislosti mne napadá geocaching http://www.ge­ocaching.cz/new­s.php
..ale nepředpokládám, že je to ono.