Avatar uživatele
lucara

Ahoj. Poradíte mi jak vyzdobit můj pokoj? Mám ho do oranžova a chtěla bych mít takový ten ryze holčičí pokoj.

http://imagepro­xy.jxs.cz/~nd06/jx­s/cz~/099/805/e­a4a026fbb_93281801_o2­.jpg
Na internetu jsem si vyhledala obrázky různých pokojů a líbí se mi, dkyž jsou tam např. plakáty a obrázky na zdech, moc polštářků na posteli, citáty na zdech, ozdobné dózičky atd. Problém je, že nemám moc peníze na to abych si nějaké kravinky kupovala a mamka mi nedovolí polepit zdi.

Zajímavá 0 před 3885 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kikoušzelouš

Nálepky na zed je super věc,existují i citáty a nebo pokud máš šikovné ruce mužeš vzít štetec a barvičky jaké se Ti líbí a začít sama..a vyjde to finančně lépe..pokud máš pokoj do oranžova tak bych doplnovala černymi doplnky u vietnamců je toolik věcí a doopravdy to nestojí tolik peněz…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Louise:3

Ahoj,kup si třeba nálepky na zeď;)
Vyzdobi ti pokoj i kytičky,moje sestra má taky oranžový pokoj,má tam orchideje;(je jedno jakou Kytičku si koupíš)
Udělej si třeba , že si někam dáš postavit,obráz­ky,fotky;)
Záleží na tvé fantazii;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Popros tátu, ať ti dá do pokoje několik hřebíků, na které si následně můžeš cokoliv pověsit. Vytisknout či něco nakreslit, nalepit to na tvrdý papír, překlišku či cokoliv jiného a pověsit to na hřebík.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
WeeBear

Holky, četly jste to vůbec? Proč jí doporučujete patlat všechno (ne)možné na zeď, když už psala, že jí to mamka nedovolí?…

před 3885 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek