lucara

Ahoj. Poradíte mi jak vyzdobit můj pokoj? Mám ho do oranžova a chtěla bych mít takový ten ryze holčičí pokoj.

http://imagepro­xy.jxs.cz/~nd06/jx­s/cz~/099/805/e­a4a026fbb_93281801_o2­.jpg
Na internetu jsem si vyhledala obrázky různých pokojů a líbí se mi, dkyž jsou tam např. plakáty a obrázky na zdech, moc polštářků na posteli, citáty na zdech, ozdobné dózičky atd. Problém je, že nemám moc peníze na to abych si nějaké kravinky kupovala a mamka mi nedovolí polepit zdi.

Odpovědi
kikoušzelouš

Nálepky na zed je super věc,existují i citáty a nebo pokud máš šikovné ruce mužeš vzít štetec a barvičky jaké se Ti líbí a začít sama..a vyjde to finančně lépe..pokud máš pokoj do oranžova tak bych doplnovala černymi doplnky u vietnamců je toolik věcí a doopravdy to nestojí tolik peněz…

Louise:3

Ahoj,kup si třeba nálepky na zeď;)
Vyzdobi ti pokoj i kytičky,moje sestra má taky oranžový pokoj,má tam orchideje;(je jedno jakou Kytičku si koupíš)
Udělej si třeba , že si někam dáš postavit,obráz­ky,fotky;)
Záleží na tvé fantazii;))

huxa

Popros tátu, ať ti dá do pokoje několik hřebíků, na které si následně můžeš cokoliv pověsit. Vytisknout či něco nakreslit, nalepit to na tvrdý papír, překlišku či cokoliv jiného a pověsit to na hřebík.

WeeBear

Holky, četly jste to vůbec? Proč jí doporučujete patlat všechno (ne)možné na zeď, když už psala, že jí to mamka nedovolí?…