Illines

Ahoj,poradite mi,jak udrzet aspon 2hodiny horke ,krupave dobroty?

Kdyz to jidlo vychladne,neni to uz pri dalsim ohrati tak dobre,jak jinak to udrzet?Vse jsem to pripravila,ale hosti prijdou pozdeji.Mozna nekdo namitne,ze je to k jejich skode,ale stejne-jak to udrzet?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Mívala jsem na to polystyrenovou krabici, něco jako je přenosná autochladnička. Jak se tam udrží chlad, udrží se i teplo, ale moc to nedoporučuji. 2 hodiny je dost dlouho, pro bakterie ideální prostředí k množení 🙂

Další odpovědi
elektrikář

V restauraci na to mněli el vyhřívané podnosy. Dávalo se to na bufetové stoly. V nouzi můžeš použít troubu puštěnou na malý stupeň ale né na dlouho jinak vše vysychá,