Klára K.

Ahoj, poradíte mi?

Ahoj, poradíte mi? Když máme volno, hraju s přáteli nějaké hry, třeba si házíme míčkem atd. A já si tam vždycky připadám jako páté kolo u vozu. Co s tím?

Nejlepší odpověď
badisko

tak predne …tyto stavy zazil uz asi kazdy …az se ti to priste zase prihodi tak si uvedom ze ti ostatni to tak taky muzou citit ..a ze vtom nejses sama …jinak bych ti doporucil podivat se tady..http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Tempera­ment …a omrknout co vlastne jses to ze se necitis mezi lidma muze prameni ptave s techto duvodu…az pochopis sama sebe.. jaka jsi bude to lepsi …zivot se ti nezmeni ale aspon pochopis ze to neni uplne tvoje chyba ..a tak se tim prestanes trapit…

Další odpovědi
hanulka11

zapojuj se víc do hry

venkovan

Odstraň příčinu „pátého kola“. Někdy stačí jen pohnout myslí a nemyslet si, že jsi to páté kolo.

pizlicka

nic.vyuzij postaveni ticheho pozorovatele.aspon se dozvis,kdo je kdo.

Oliku141

Horší nadpis jsem snad ještě neviděla…