Majkl95

Ahoj :) pomůžete mi s tabletem?

Ahoj :) pomůžete mi s tabletem? ségra chce nový tablet :D a nevíme tak jako co vybrat :D její představy jsou že chce jako větší tablet a hodně dlouhou baterku :) chce to do školy a na filmy dík moc za odpovědi :)
Doplňuji:
next-x hele vážně ti děkuju za radu :D na to bych sám nepřišel :D fakt že jo :D Bedy no to je luxuuuus :D ségře se líbí tak ho jdem obědnat :) mooc mooc děkujeme :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud to chce sestra do školy, tak by určitě ocenila mimo jiné i plnohodnotný předinstalovaný kancelářský balík. Větší tablet, předpokládám-li správně, je myšlen tablet o velikosti 10 palců.

Podle mého názoru by ideální tablet pro Vaší sestru byl ASUS VivoTab RT TF600T. Má tam plnohodnotný Microsoft Office, který obsahuje Word, Excel, PowerPoint a OneNote (na poznámky).
Dále tento tablet vyniká vynikajícím výkonem a svižnost je dotažena do konce i díky operačnímu systému Windows RT.
Nebude problém s přehráváním videa ve vysokém rozlišení (HD) ani s hraním nějakých her.

Jinak baterka má výdrž 16 hodin, což je nádherné. Samozřejmě mohu vyzvednout displej, který je i na slunci krásně čitelný, není to žádné zrcátko. Vnitřní paměť má kapacitu 64GB, tablet má webkameru a 8MP fotoaparát.

Nu a když si pospíšíte, tak tento tablet koupíte na Alza.cz za necelých 6 tisíc i s poštovným. Běžná cena tohoto tabletu je 15 tisíc! Tady není nad čm váhat, podle mého názoru.

Zdroj: http://www.al­za.cz/asus-transformer-pad-tf600t-64gb-sedy-d374991.htm

Další odpovědi
anonym

http://www.al­za.cz/tablety/18852388­.htm

zde si zadej co pozaduje, a pak si to kup tam nebo treba jinde levneji…

anonym

zkus vybírat tablet tady http://www.pan­dawill.com/no­tebook-tablet-pc-mid-c438/android-os-c306.html?reso­lution=190&ta­blet_pc=246 … takhle kvalitní kousky se za tu cenu u nás shání velmi obtížně … u nás bývají spíš o 50% dražší…