barunka4202

Ahoj, po prázdninách jdu do nové školy a bojím se, že nezapadnu.

Jdou se mnou i tři kluci, ale bojím se, že mě strapní.

Nejlepší odpověď
marci1

Neboj, to je normální, ale všechno bude v pohodě. Na všechno se dá rychle zvyknout. Lidé nastupují třeba do nové práce, musí jít do nemocnice na operaci, přestěhují se apod. a vše dopadne vždy dobře ! 🙂

Další odpovědi
ponovotny

ahoj, to máš teda prudný prázdniny ;)
Doplňuji:
jsem zrovna včera kounul filmík, kde šli dva zrovna do školy a řešili to trochu ;) http://filmy.ki­notip.cz/vide­o/1125-21-jump-street

Lenča59

tak je dyžtak ztrapni taky :P :D Ne, v takové situaci hlavnš přemýšlej co říkáš, snaž se zapůobit...... :))

dmatejek777

Škola je ještě daleko, užívej si zatím prázdniny 🙂

cochee

Já být holkou, tak bych se právě bál/-a, že zapadnu – rodit dítě jako nezletilá by se mi zrovna nechtělo… ;)