nikoletkaf

Ahoj píšu už potřetí(bohužel)ale přála bych si malé kotě i když vím že z něj vyroste velká kočka.

Ahoj rodiče říkají, že nám stačí pes a andulka jenže já nemám blízko mého okolí žádné kamarády. Myslím že kočička by vyřešila můj pocit osamělosti ale nic nefunguje. Moc vás prosím aby jste mi nepsali takovéto promluv si o tom s rodiči třeba ti to povolí.....jinak všem děkuji za odpovědi a návrhy. Nikča

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že pocit osamělosti nevyřeší další zvíře.

Další odpovědi
huxa

Naprosto to chápu, andulka neumí naslouchat, pes po chvíli omrzí, kotě ovšem vyroste, s takovým přístupem si ani ty kamarády nenajdeš.
Já nemám ani jedno a co si myslíš, že dělám? Hledám něco, čím tyto věci vynahradit? NE! Užívat si každého okamžiku, ničím se nestresovat, furt se smát, parazitovat na hněvu ostatních. Zkus to taky, ale rozhodně netýrej nevinné a inteligentní tvory, jako jsou kočky.

Dochy

A ja uz Ti podruhe pisu, ze ses tu trochu mimo. Odpoved Ti někdo dá pouze pokud se na něco zeptáš. Pokud se náhodou zeptáš a chceš znát odpověď, pak je nesmysl abys lidem předepisovala co Ti mohou a co nemohou odpovídat.

marci1

Nikoletko, je mi líto, ale o tomto rozhodují rodiče. Kotě je živý tvor, to není jako koupit nějaký dárek k vánocům. A přitom máte pejska a andulku.! Víš co by za to jiné děti daly ? Přece se psem si můžeš povídat, chodit na procházky, cvičit ho, naučit ho hodně věcí a zažít hodně legrace. Zkus se více věnovat psovi a uvidíš, že se nebudeš cítit tak sama. Držím Ti palce.

anonym

A proč se ti pes jako společník nezamlouvá? Není tak falešný, jako kočka, ta se s tebou bude mazlit jen když ona bude chtít, navíc nevím, jak by váš pes reagoval na kočku, a nevím, jak by reagovala kočka na andulku, aby to nedopadlo tak, že kočka zakousne andulku a pes kočku, to bacha, náš pes si moc dlouho zvykal na kočku, než po ní přestal startovat, musela jsem ji před ním zavírat do jiné místnosti, kde byla pořád sama, jak píšu, šlo to moc pomalu, než si na sebe zvykli, tak si rozmysli dobře, věnuj se radši víc pejskovi, to je lepší kámoš.Já vím, že tohle jsi číst nechtěla, je to můj názor, takže jak myslíš.

koníkářka

Ahoj také nemám blízko okolí žádné kamarády. A mám úplně stejné zvířata jako ty. Psa který je vlčák a nemohu s ním chodit na procházky protože bych jinak musela chodit padesát let do posilovny :D . Také sem si přála kočičku protože je mi dvanáct a dostala jsem ji v deseti. A věřte nevěřte ještě mě neomrzela. Takže kočičku ti doporučuju já osobně protože to není náročné zvíře jako například Kůň. :D

autacek

Ahoj, s kočičkou je ten problém, že její povaha je vrtkavá, na zavolání vůbec nereaguje tak jako pejsek, a mnohé kočičky když vyrostou, tak dokonce přestanou být přítulné, byť jako koťata byly.