Santini

Ahoj píšu fantasy knihu a už jsem na konci nevite někdo jak epicky zabit temného pána? Kdybyste

Kdybyste poradili uvedu vaše jméno jako spoluautora.

Nejlepší odpověď
Drap

Utop ho, a jméno raději neuváděj.

Další odpovědi
Mirdas

Po důmyslné léčce za pomoci osoby do které by to v předešlém ději nikdo neřekl, zbraněmi a přednostmi jeho samého ( temného pána ).

anonym

…temný pán se rozhodnul pro sebevraždu,ale ne pro ledajakou.Temný pán zaujal jogínskou meditační polohu smrti ve,které se umírá celé 2 dny.Jelikož temný pán byl zkušený mág,tak snesl obrovský tlak meditačního snění – zdálo se mu,že jakoby náhle prožil celý život pozpátku až do matčinýho lůna.Temný pán měl také psa,který po pánově smrti zmizel beze stopy jako by se zem po něm slehla.

silesnet

Ať mu tvůj hrdina utrhne hlavu

Reezo

To asi nebude moc zajímavé počtení, když to nevymyslíš svou hlavou. Navíc postava „temný pán“ je fakt chabé. Dle mého názoru to bude tak z 50% kopie nějaké jiné knihy. Vymysli něco originálního a sám.