Bigg

ahoj, normálně když jsem myčku za chodu otevřel tak se pozastavila, ale když ji otevřu za chodu teď tak se nepozastaví,

Doplňuji:
ještě jsem za poměl zmínit, že jsem tady četl když špatně myje, tak do toho zámku mám něco dát abych to za chodu mohl otevřít a aby se myčka nevypnula, tak jsem tam něco zamáčknul a od té doby to dělá toto, nepřišel jsem nato jak do dostat do původního stavu :(( opravdu si myslíte že je to zkratovaný zámek ? občas v tom cvakne a myčka se zastaví jako kdybych to otevřel

Nejlepší odpověď
Hlada

Zkratovaný spínač v zámku.
Doplňuji:
Když jste úmyslně nějak zablokoval spínač v sepnuté poloze, tak pochopitelně myčka zůstane zapnutá i při otevřených dveřích. V doplnění otázky píšete, že jste to tak chtěl, takže mi poněkud unikl smysl otázky. Jestli chcete, aby se zase zastavovala, tak musíte zámek uvést do původního stavu.