Tazatelník

Ahoj, neznáte prosím název filmu?

Ahoj, neznáte prosím název filmu? Na začátku je otec se synem a ten otec nutí toho syna krást. Donutí ho jít do jednoho domu, v který mají potom vykrást. Rodina ho pustí dovnitř, potom do toho domu příjde jeho otec a celou tu rodinu postřílí kromě jedné holčičky-mimina. Ten syn a ta holka se pak v dospělosti poznaj a začnou spolu chodit, ale pak chce otec toho syna tu holku vlákat do jejího starýho domu (kde ostatní zabil) a zabít taky. Nakonec to dopadne tak že ten syn toho otce zastřelí, aby tu holku nezabil. Pak už si jenom pamatuju že je tam nějaká jiná žena, která pořád krade a chodí myslím s otcem toho syna. l.
Doplňuji:
Myslím že v Americe bylo to z takovýho vesnickýho prostředí, viděla jsem to v televizi už asi před 2 lety, víc nevím ☹

Odpovědi
Lorelai

To mi nic neříká, nevíte třeba herce, zemi ve které to bylo natočeno, plus mínus rok, nebo kde jste to viděla?