neznalek1337

Ahoj, neznáte nějakou lepší PC hru, kde lidé spolupracují proti PC?

Odpovědi
Jakub147

Takových her je velké množství (když tak spolupráce proti PC je COOP mod).
Ale jestli chceš opravdu dobrou tak ti doporučím: FarCry3, Left4Deat, Diablo 1, 2, Torchlight 2, Serious Sam, Mas Effect (nejlépe všechny 3 díly), SWAT ,
Battlefield 1942, Borderlands, Dead Island, Portal 2, Arma 2, Rainbow Six. A další.

To je jen krátký výtah co mě zrovna napadl ale příště sem napiš s jakým herním žánrem by jsi si tu hru přestavoval.