lentri

Ahoj, neznáte něaký akčně-romantický film ? :D Něco jako zatím spolu, zatím živi, díky.

Odpovědi
iceT

Zkus třeba něco staršího-Honba za diamantem a Honba za Klenotem Nilu.Pak jsem viděla ještě něco v podobném duchu,ale zapomněla jsem jak se film jmenoval,nebo spíš ho podle názvu co ho pod ním uváděli kdysi dávno v tv nemůžu najít.
Doplňuji:
jo a taky třeba Pták na drátě

EMgi

This Means War (Tohle je válka). DObrý filmy jsou taky Into The Blue (Do hlubiny) a In Time (Vyměřený čas) , ale ty jsou spíš akční než romantický :)

Lamalam

Akčně-romantické jsou filmy s „knihovníkem“, ale bohužel nevím názvy.

Emefej

Souboj o poklad Yankee Zephyru.

Ver17109

Ready player one – Hra začíná
Je to skvělý film

Emefej

Lamalam – ten knihovník se jmenuje Flynn Carsen.