LuK4S3k CZ

Ahoj nevíte prosím kde seženu nějaký starší amd ovladač grafické karty.

Mám problém který jsem psal v minulé otázce zkusil jsem novější ovladač a modrá smrt… Tak jsem si řekl že zkusím stáhnout starší četl jsem že vyšší verze jak 13.1 už jsou blbé tak si chcu zkusit stáhnout 13.1 ale nemůžu ji nikde najít potřebuji verzi na win 7 64 bit nmohl by mi někdo prosím poslat odkaz ? A ještě jedna otázka stačí když si ten ovladač prostě si na ten stažení soubor kliknu a normálně nainstaluju ? Nebudu muset nejdřív odinstalovat novější ?

Odpovědi
anonym

Nejlépe na http://suppor­t.amd.com/en-us/download
A bude lépe,když stávající ovladač předem odinstaluješ (Win na dobu ´bez ovladače´ použije nějaký svůj).