barunka4202

Ahoj, nevíte kde by se dala zdarma stáhnout znělka ze seriálu ,,Upovídaná Marta"?

Odpovědi
NikkiHeat

Někdy je to problém ale já to dělám následovně:

1. Danou znělku, song, píseň apod. vyhledám na youtube, ta tvoje je zde:
http://www.you­tube.com/watch?v=I-CkjaghqEg
2. Pomocí downloaderu, programu, stahovače apod. si píseň stáhnu, klidně i video
3. Programem překonvertuju formám případně vyextrahuju ve formátu MP3
4. Finální výstup (MP3) si převedu do mobilu, tabletu – prostě jak potřebuju.

shadow vj

No třeba z uloz to je tam hodně filmů melodií seriálů a tam toho hodně.
Doplňuji:
Můžeš si tam stáhnout i celí díl.