Alčííík

ahoj nevíte jak se zbavit smradu srsti u potkánu díky za odpověď

Odpovědi
Drap

Pravidelně mu čistit, aby nemohl zasmrádnout. I když svým způsobem bude zapáchat stále. Je to jeho přirozený stav. Pokud jsi si pořídila hlodavce, musíš počítat s tímto problémem.
Další možností je potkana stáhnout a kožešinu řádnš vyvětrat. To pomůže. Dělám to z kožešinama běžně. Pokud ji budeš mít vydělanou, odborně ti ji i vyčistí v čistírně.

beer

Myslíš doma chovaného? Jednoduše musíš jeho příbytek udržovat ve větší čistotě !! Znamená to častěji měnit stelivo, používat jen vhodné, pořídit napáječku, odstraňovat zkaženou potravu, trus, atd.
Doplňuji:
Něco jsem ti také vyhledal:
http://www.kle­ce.estranky.cz/clan­ky/potkani-hygiena.html

anonym

Šampon ani parfém bych nezkoušel…
😁
Častěji jim měň podestýlku – a nebo se zbav potkanů.

honza19hk

potkana vyhodit nebo zlikvidovat a větrat.