otázečkapani

ahoj nevíte co máme dělat se sestřenící nějaké aktiviti myslím

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud sestřenice píše tak hezky česky jako ty, pilujte mateřštinu. Jinak má konečně být hezky, takže doporučuji procházku do přírody a čerpat „jarní energii“. Ve dvou je to pokaždé veselejší.
Pokud nevíš, co má ráda sestřenice, zeptej se jí. Jestliže se ptát nechceš, soustřeď se na to, co bys chtěla podniknout ty. Měla bys ale respektovat, pokud se tvým plánem souhlasit nebude.
Doplňuji:
Ad Bedy – stačilo se podívat do profilu tazatelce a zkouknout její další otázky, uvádí v nich, že jí je 10.
Jen mi nejde do hlavy, jak jsme to v jejím věku řešili, když se nedalo zeptat na Odpovědích.cz, co máme dělat. Přesto jsme netrpěli pocitem neužitečnosti, natož nudy. A nudit se se sestřenicí? Tak ta moje byla takové kvítko, že jsem se spíš obávala, s čím zase přijede. Pokaždé jsem už týden dopředu přemýšlela, kam ji vytáhnu, abych se jí zavděčila a aby u nás byla spokojená.

Další odpovědi
Bedy

No třeba jaké Activity. Hezky jsi to nakousla 🙂 U toho si dost užijete, je to výborná hra.
Nebo se běžte procournout ven, zahrajte si nějaké deskové stolní hry – monopoly, kris kros, karty, poker apod.

Nevím kolik vám je, ale věřím, že se určitě nějak zabavíte 🙂