ZEMI

Ahoj nepoznáte prosím tenhle film? moc uz si toho nepamatu ji ale aspon neco.

Ahoj nepoznate nahodou tenhle film? Film asi z 90 let americký film o 3 tlustych cernosich.pracujou v domove duchodcu a delaj seky,sezerou dorty klientum a jsou vyhozeni a tak si sezenou praci u tezce nemocneho bohace,ten je nejdriv nemusi ale pak se zkamaradi, dedulu vezmou na kluziste,do baru,na prochazky atd, bohac ma vypeceneho synovce ktery jde po jeho majetku a sfinguje vloupani do trezoru,kde je schvalne postrelen svym kumpanem , veskere bohactvi zachrani ti 3 cernosi a jsou za to nalezite odmeneny,zbohatlik se zotavil a uziva si stari. konec. jen mi schazi ten zatraceny nazev filmu, dekuji za odpoved

Odpovědi
anonym

V USA je vše možné, v ČR to s ☻☻☻ nefunguje, spíš tě okradou a navrch dají diskriminaci, do toho se soudí o psychickou újmu. Oběť má smůlu.
Doplňuji:
No a zas to někdo smázne.