Ahoj, nemůžete mi poradit? Jsem na základce a strašně se mi líbí jeden učitel těláku, když jsem v jeho blízkosti okamžit

Ahoj, nemůžete mi poradit? Jsem na základce a strašně se mi líbí jeden učitel těláku, když jsem v jeho blízkosti okamžitě spanikařim a začnu se chovat jak debil! Co těď?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nic, to přejde, chce to čas. Hlavně mu nevyznávej lásku, ani nedělej jiné pitomosti. ;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Co teď? No nic! Dostáváš se do věku, kdy se Ti začínají líbit mužský. To je v pořádku, jsi normální. Ber to jako trénink k tomu, aby ses naučila se v takových situacích jako debil nechovat - perfektní příležitost!

On je učitel a ví, že mladí lidé procházejí takovým obdobím. Sám si ho, koneckonců, prošel taky. Nemusíš se bát, že by to bral ve zlém nebo že by se Ti proto vysmíval. Samozřejmě nemá smysl, abys usilovala o nějaký "vztah" s ním. On ví, že takové věci jako učitel má zakázáné, takže bys mohla skončit jako potížistka. A v případě, že není zrovna o moc starší, tak když se potkáte za pár let, až budeš plnoletá, už se k Tobě nebude chtít znát, po takových zkušenostech. To by byla škoda, ne? Zvlášť pokud ještě bude svobodný ... ;-)

Bronzový

Najdi si nějakého kluka ve tvém věku a budeš v pohodě.

Zlatý

Stává se to často. Prostě Ti imponuje. Věř, že časem to přejde. Jedná se jen o takový "přenos". Stává se to nejen v úrovni žačka-učitel, ale pacientka-psychiatr ap. Uvědom si, že je to Tvůj učitel a každý jste úplně někde jinde. On má manželku nebo přítelkyni a Ty kluky v Tvém věku. Věř mi, přejde to. :-)

přemýšlet o tom , že byť z jediného dotyku od tebe, a nadbíhání, by měl obrovské potíže v práci a okamžitý vyhazov, ne-li problémy s policií pokud jsi ještě ke všemu nezletilá. ach ty pubošky...velí vám hormony a vy nevíte co samy se sebou. Hledej si sobě rovného tedy kluky ve škole, dospělé zatím vynech.

Zlatý

Řekni že máš zájem o šplh na tyči a pozoruj jeho reakci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.