Berguzar123

ahoj nejde mi odinstalovat hra F1 2011 od codemaster kdyz du do ovladaci panely a programy a funkce od kud se to odindst

ahoj nejde mi odinstalovat hra F1 2011 od codemaster kdyz du do ovladaci panely a programy a funkce od kud se to odindstalovava tak to tam porad jde co stima zabira to 6 nebo 7 gb poradte prosim odpovezte

Odpovědi
Hamon

A co to píše za chybu?

arygnoc

niečo z tej hry vám beží na pozadí.

stlačte ctr+alt+del

a pozrite do procesov, či tam neuvidíte, ktorý proces môže byť dotyčná hra.
proces vypnite a pokúste sa odinštaláciu.

pri neúspechu zopakovať (kým nespadne počítač).

riešením je i pokus o odinštaláciu v núdzovom režime (uninstal.exe. v adresári s hrou), prípadne pomocou CCleaneru)