smoulinkaq

mam tmavě hnědou barvu na vlasech a chci se přebarvit vlasy, jaka by mi pasovála nejvic barva?

ptam mam tmavu hnědu barvu na vlasech a chci se přebarvit vlasy jaka by mi

Odpovědi
ptáč

Hnědou si nech a nech si udělat přeliv. K této barvě se hodí červená a žlutá, podle harmonie barev.

anonym

Pošli fotku, řeknu ti, takhe to nejde, neznám tvou barvu pleti,očí, styl oblékání, jsi sportovkyně, nebo třeba nějaká romantička? Taky nemůžeš hned z hnědé do blond, akorát by sis zničila háro, bez fotky to prostě nejde