LuK4S3k CZ

Ahoj na skype se mi najednou ukázalo místno profilovky černé pozadí a nejde to zmněnit. Nevíte co stím ?

Ahoj na skype se mi najednou ukázalo místno profilovky černé pozadí a nejde to změnit vždy když dám vybrat a kliknu na fotku a dám otevřít tak se ta fotka neukáže v té tabulce kde se nastavuje velikost fotky. Fotka není ve špatném formátu a chyba je jen na mém účtu když se příhlásí někdo jiný fotka mu změnit de. Nevíte prosím co stím ?

Odpovědi
Bedy

Zkuste si ji změnit na jiném počítači a na Vašem počítači zkuste Skype odinstalovat a nainstalovat si nejnovější verzi z http://www.sky­pe.com/cs/dow­nload-skype/skype-for-computer/