smoulinkaq

Ahoj na mobil mi chodi take nesmyslné zpravy z jinehoho pc jak je necham zablokovát upozorni toho co mi je posilá

z jineho pc že jsem je zablokovala?

Odpovědi
anonym

Přes operátora, který provozuje SMS bránu přes net. Taky možno podat tr. oznámení na stalking, pronásledování, a je jedno jestli je to fyzicky nebo písemný projev.
-
Jinak víceméně nerozumím tvé otázce, chceš zablokovat a pak si zablokovala?
Doplňuji:
Taky můžeš použít aplikaci třetí strany a přímo v mobilu blokovat zprávy z určitého čísla. Ten program to hodí do spamu nebo rovnou smázne, záleží jak si jej nastavíš. Nevím ale typ mobilu a zda má OS nebo ne.