smoulinkaq

Ahoj na klavesnici od pc mam t s hačkem jak ho zrobim na e-mailu?

Doplňuji:
jak chci do textu napat tělo tak jak zrobim t z hačkem?

Odpovědi
NoNamer

drž shif a zmáčkni klávesu, na který je háček potom pusť a máš ť nebo drž a máš Ť a nebo si ho tady zkopíruj :D
a dej si pozor, ať ho použiješ ve slově, kam patří ť a ne tě

anonym

tělo, to je t+ě+l+o, nebo to nechápu, tam není nad t háček, ten je nad e–ě

McArthur

to Samba: Třeba chce napsat ťululum 😉 a skrývá se za tělo…

to smoulinkaq: ť na klávesnici je jen předtištěné. Na české klávesnici standardně není, to je pro slovenskou klávesnici. ť napíšeš tak, že stiskneš klávesu SHIFT a držíš ji, potom k ní přiťukneš klávesu, kde je vpravo háček (je v horní řadě u klávesy BACK SPACE), pustíš klávesu SHIFT a stiskneš klávesu T a máš z toho ť. Naprosto stejně se píší i ostatní znaky s háčky a nemusí být jen české: ď ň ľ

arygnoc

ť – alt+0157
Ť – alt+0141

arygnoc

McArthur:

a skúšal si:
ăğĭŏŭ?

to tým tvojim postupom nejako nejde, hm:
ˇaˇgˇiˇoˇu

anonym

McArthur
Teeeda, ty seš hlava, hmm 😁