smoulinkaq

Ahoj na klavesnici jakým pisménem spustim instalaci windows? instalační cd nemam

Nejlepší odpověď
badisko

ahoj takhle…pokud jsem te spravne pochopil a chces opravit windows pomoci zalohy…
Upozornění

Pokud obnovujete systém počítače z bitové kopie systému, jedná se o úplnou obnovu. Není možné vybrat jednotlivé položky k obnovení. Kromě toho budou nahrazeny všechny stávající programy, parametry systému a soubory.

Před zahájením operace si připravte všechna vyměnitelná média, na kterých je záloha umístěna. Ujistěte se také, že disk, který používáte k obnovení zálohy, je stejně velký nebo větší než disk, na nějž jste zálohu uložili.
Zobrazit vše
Postup obnovení pomocí nástroje Obnovení v ovládacích panelech (doporučeno)
Obnovení pomocí předinstalovaných možností obnovení

Pokud nemáte přístup k oknu Ovládací panely a nemáte instalační disk systému Windows nebo disk pro obnovu systému, obnovte počítač touto metodou:

Restartujte počítač pomocí tlačítka napájení.

Proveďte jednu z následujících akcí:

Pokud je v počítači nainstalován pouze jeden operační systém, stiskněte a podržte klávesu F8 během restartování počítače. Klávesu F8 je třeba stisknout před zobrazením loga systému Windows. Pokud se zobrazí logo systému Windows, zkuste tento krok opakovat.

Pokud je v počítači nainstalovaných více operačních systémů, vyberte pomocí kláves se šipkami operační systém, který chcete spustit, a potom stiskněte klávesu F8.

Na obrazovce Rozšířené možnosti spuštění zvýrazněte pomocí kláves se šipkami možnost Opravit počítač a stiskněte klávesu Enter.

Vyberte rozložení klávesnice a klikněte na tlačítko Další.

Vyberte uživatelské jméno a zadejte heslo a klikněte na tlačítko OK.

V nabídce Možnosti obnovení systému klikněte na příkaz Obnovení bitové kopie systému a postupujte podle pokynů. vice v odkaze…

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/restore-your-computer-from-a-system-image-backup

Další odpovědi
Děda Louda

Zkoušel jsem Щ, ale taky mi to nešlo.

anonym

Pokud nemáš instalační CD (DVD), tak nelze instalovat. Některá PC mají instalační soft v adresáři, ale jsou to jen jen ovladače, protože operáční systém je předinstalován.