lenisek01234

Ahoj myslíte jsi že mi bude florbalka malá když jsem si jí objednala – měří 87 a já měřím 158? Děkuju za odpoved

Odpovědi
Pilot486

Ahoj, spravna delka hole pro vysku hrace 150–160 cm je 85/87 cm ⇒ nemela by ti byt ani dlouha ani kratka

dolnma

Ahoj. Vybírám nové boty na florball. Už staré se mi pomalu rozpadají, tak bych potřeboval poradit, které se vyplatí nejvíc a jsou hodně pohodlné. Koukal jsem se na výběr sem http://sanaspor­t.cz/florbal/. Můžete mi poradit? Díky

ladaadal

Podle mě by měla být akorát, ale to zjistíš, až ti dorazí. Jinak pro Dolnma – specielně na florbal bych si boty vybíral v kamenném obchodě, aby mi opravdu sedly.