PetrLady

ahoj mužu jse zeptat jak najdu program na vitvoření hudby děkuji:)

program jak vytvořit hudbu

Odpovědi
Michal Kole

stačí aplikace piano, klikat myší a zachytávat výstup zvukové karty v aplikaci AudaCity

U nových verzí ovládačů Realtek HD audio Codec se to musí povolit v nastavení

Pravá myš na reproduktorem v systray (ikonky v pravo dole u hodin) > Zařízení pro záznam a pak směšovač stereo, zase pravá myš a Povolit

misskas

zkus FL Studio nebo Pro tools