smoulinkaq

Ahoj mužou vši z hlavy vysát všecku krev?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nikoli. V tvém a podobných případech platí, že kde nic není, ani veš nebere.

Další odpovědi
beer

Nemohou )) Vezmi si jen jejich nepatrnou velikost a velikost člověka (množství krve)..
Doplňuji:
Také nezapomeň, že tělo si umí i mnohem větší ztráty krve neustále doplňovat.

lota

🙂 Určitě ne, ale pobavila jsem se.

PetrXY

Musíš tu otázku konkretizovat, jestli máš na mysli tu všecku krev z celého těla nebo jenom tu, co je v hlavě.