Elliason

Ahoj. Můžete mi poradit, jak můžu navázat opět kontakt s mojí kamarádkou? Tedy, jestli to má vůbec cenu? Díky moc.

Osobně mám 17 let, a kamarádka 14. Pamatuji si na loňské prázdniny, kdy jsme si velice často psali a chodili spolu ven. Venek snad pokaždé navrhovala ona. I po prázdninách jsem s ní často chodil ven, a když jsem s ní jel i do kina. Naposledy jsem s ní byl letos v březnu. Ale od té doby mi ani jednou nenavrhla schůzku a vždy, když jsem navrhoval já, tak odmítla s odůvodněním, že něco má. Stále si píšeme, ale už ne tak často jako kdysi.
PS: Nikdy jsme se nepohádali.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak se jí rovnou zeptejte, když si píšete, ať vám napíše, co se stalo, že již s váma nechce chodit ven. Podle mého jí to možná zakázali rodiče, vzhledem k jejímu věku,,,

Další odpovědi
briketka10

Je listopad,byli jste spolu v březnu ? Půl roku ? Třeba má jiného kamaráda nebo kamarádku stejného věku..nebo je tady opravdu ten zákaz od rodičů..zkusila bych jednu SMS a víc nic – má zkušenost. PŘEJI MOC MOC ŠTĚSTÍ! DRŽÍM TI PĚSTI!

WeeBear

Tak se jí zeptej znova, pokud odmítne s výmluvou (ať bude jakákoliv), tak se jí zeptej, kdy má nejdříve volný čas.. Jak jinak navázat osobní kontakt nevím..

Elliason

to kropitko: Jojo, díky moc, ale má to jeden háček. Už jsem se jí na to ptal, ale odpověděla mi, že tehdy má to, tehdy zas ono atd. Co se týče rodičů, tak tady důvod určitě nehledám, protože i s nima mě ta holka seznámila, a občas nás dokonce i někam zavezli.

kropitko

jo,jo, tak nevím, tak třeba má kluka, stydí se ti to říct a tráví čas s ním,,,:-(