zhuzupets

Ahoj, musím svého psa nechat očipovat, pokud má v oušku tetování? Jsem z Prahy. Děkuji za odpovědi. Ivana

Nejlepší odpověď
Cullinda

Ne, stačí jedno z označení. Tetování nebo čip.
Podle tetování Vám ho ale přes satelit nenajdou.
Mě tuto službu nabídli asi za 200,– Kč ročně.

Další odpovědi
Fly

Nemusíte, ale ja by som mu ho nechala dať, pretože podľa čipu ho určite všade nájdu, keď sa vám stratí napr. aj v Nemecku, nahlásite to u veterinára a on vám ho môže pomôcť nájsť… Ale povinné to rozhodne nie je, keď už má v ušku tetovanie.

Dúfam, že som vám pomohla :) Fl.

mirka151

Myslím , že tetování stací já mám pejskovou očipovanou ,tak jí taky už nedám tetovat