ahoj,moc vas prosim,pomozte mi s timto.Mam fotoramecek.

Je v nem docela slusna pamet,takze si nahravam do nej filmy.Ale!!!!ta baterie,co v nem je ,vydrzi akorat na jeden film, a konec,musim znova pres usb nabijet!Jeji hodnoty jsou 3.7v , 2200 mAh,je takova delsi,ale slabounka.Tak bych si chtel fotoramecek pripichnout na autobaterii 12 v,abych se mohl divat na filmy ,a ne porad nabijet, ale nevim jak to zredukovat.pomozte mi,moc vas prosim.
Doplňuji:
a kam to mam pripojit?primo do baterie,nebo baterku vyndat a napojit to primo, nebo do usb?

Odpovědi
anonym

Pokud na autobaterku, proč ne rovnou na síť (stejně to nebude mobilní)? – není možné na rámečku ´promítat´ a současně jej nabíjet? – neuvádíš typ, takže netuším (i když by to jít mělo)…
Ale OK – pořiď si k rámečku nabíječku z autozásuvky (existují k mobilům… – takže záleží na konektoru), tu můžeš připnout přímo na autobaterku.
Doplňuji:
Do konektoru pro nabíjení fotorámečku.
Pokud bys chtěl baterku nahradit, musel bys napájecí napětí snížit na 3,7 V – nejlépe stabilizovaným zdrojem. A to se cenově z několika desetikorun dostáváš někam úúúplně jinam.

Funna

kup si auto-adaptér s USB…
https://www.go­ogle.cz/search?q=au­to+redukce+na+us­b&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=8QWGUr­f3BI3Hswa524H4Cg&ved=0CAc­Q_AUoAQ&biw=1001&­bih=816

Dochy

Je nějakej důvod, proč to nemít připojené připojené přímo na USB nabíječku ze sítě?
Pokud to chceš do auta, tak to samé, jen adaptér do autozásuvky (cena kolem 100–200kč)