Terez_ka

ahoj moc ráda bych dabovala, ale nevím kde začít, nebo kam zavolat !? nevíte to někdo ? Mám zkušenosti s recitací :)

Odpovědi
hanulka11

Na takové věci jsou konkurzy. Nemysli, že někam zavoláš a oni po tobě skočí …to rozhodně ne.

anonym

Já bych zkusil zavolat do televize.

Damiana

Zkus se pozeptat přímo v dabinovém studiu. Tady máš nějaké typy.
http://www.da­bing.info/stu­dia.html
Jinak – je dobré, když jim můžeš zaslat i (na nějakém nosiči) svůj mluvený projev – nejlépe úryvek z nějaké divadelní hry, načtený článek z novin. Počítej ale s tím, že pokud nemáš žádnou řečovou průpravu, budeš to mít hodně těžké. A konkurence je obrovská.